Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej

ZAPROSZENIE NA OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ „20 LAT POWIATOWYCH CENTRÓW POMOCY RODZINIE”

ZAPROSZENIE NA OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ „20 LAT POWIATOWYCH CENTRÓW POMOCY RODZINIE”

Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej, Instytut Spraw Społecznych Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Konwent Dyrektorów Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie Województwa Małopolskiego mają przyjemność zaprosić na Jubileuszową Konferencję Naukową „20 LAT POWIATOWYCH CENTRÓW POMOCY RODZINIE. PRZESZŁOŚĆ. TERAŹNIEJSZOŚĆ. PRZYSZŁOŚĆ”, która odbędzie się w Krakowie w dniach 28-29 listopada 2019 r.

Przypadający w 2019 roku jubileusz XX-lecia reformy samorządu terytorialnego oraz funkcjonowania PCPR-ów, skłania do refleksji zarówno nad osiągnięciami tych instytucji, jak również nad tym czego nie udało się dokonać. Organizowana konferencja wpisuje się w te zamierzenia i będzie stanowiła wyśmienitą okazję do debaty zarówno nad dotychczasową działalnością samorządów, pomocy społecznej oraz PCPR-ów, jak i nad ich perspektywami rozwojowymi.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, którym bliski jest samorząd terytorialny oraz polityka społeczna do zgłaszania wystąpień podczas tej jubileuszowej konferencji.

Zgłoszenie uczestnictwa: uprzejmie prosimy o wypełnienie karty uczestnictwa dostępnej na następującej stronie internetowej: https://forms.gle/TjoRsURJAgHKLnTGA

Szczegóły konferencji – komunikat nr 1