Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej

Jubileuszowa Konferencja Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Jubileuszowa Konferencja Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

W tym roku świętujemy 75-lecie powstania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jednym z wydarzeń zorganizowanych z tej okazji jest konferencja naukowa „Zmiany w gospodarce”, która odbędzie się w dniach 29 – 30 września 2022 we Wrocławiu. Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie zmian w gospodarce polskiej oraz działań dostosowujących podmioty gospodarcze i jednostki sektora publicznego do tych zmian. Wystąpienia i dyskusje specjalistów z nauk ekonomicznych, przedstawicieli sektora publicznego oraz przedsiębiorstw, zgrupowane będą wokół sześciu obszarów tematycznych: Gospodarowanie prospołeczne, Gospodarcze aspekty migracji, Spójność społeczna, gospodarcza i terytorialna, gospodarka cyfrowa, Bezpieczne gospodarowanie, Gospodarowanie zasobami naturalnymi i środowiskiem.
Informacje o konferencji znajdują się na stronie: https://zmiany-w-gospodarce.ue.wroc.pl
W imieniu Rady Programowej i Komitetu Organizacyjnego zapraszamy do udziału w jubileuszowej Konferencji w formie bezpośredniej lub zdalnej oraz opublikowania wyników prac badawczych w jednym z 10 czasopism naukowych, które zapowiedziały preferencyjne warunki publikacji dla wybranych artykułów. Zachęcamy do rozpropagowania niniejszej informacji wśród współpracowników.


Szanowni Państwo,

W imieniu Dziekana prof. Andrzeja Graczyka, Prodziekana prof. Marka Kośnego, a także swoim pragnę zaprosić do udziału w Jubileuszowej Konferencji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 29-30 września br., a w szczególności do uczestnictwa w sesji, którą koordynuję wraz z prof. Ireneuszem Kuropką oraz której patronem będzie Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej. Tytuł tej sesji: pt. Społeczne i gospodarcze konsekwencje zmian demograficznych.  

Możliwy jest udział z referatem lub bez referatu, jak również on-line.  W zależności od opcji udział (bez referatu i on-line) udział jest bezpłatny.

Termin rejestracji jest do 30 czerwca br. Strona konferencji: https://zmiany-w-gospodarce.ue.wroc.pl

Gorąco zachęcam również ze względu na możliwość uzyskania we względnie krótkim czasie wysoko punktowanej publikacji, a także na uroki Wrocławia 

 

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Joanna Szczepaniak-Sienniak