Aktualności PTPS

2016/03/11

raport  Szanowni Państwo, ›››

2016/03/08

szukamy pracownika do projektów  ›››


email:

Sonda

Czy reforma ubezpieczenia emerytalnego w Polsce spowoduje zwiększenie poziomu ubóstwa wśród osób starszych?

Tak
Nie
Nie wiem
zobacz wynik ›››

więcej sond ›››

Użytkownik

Logowanie:

login:
hasło:
» załóż konto

Eksperci PTPS

eksperci PTPS

 

ekspert dane kontakowe  
profesor Julian Auleytner j.auleytner@wsptwp.eu więcej
dr hab. Małgorzata Baron-Wiaterek 032 2777 - 411 sekretariat
Malgorzata.Baron-Wiaterek@polsl.pl
więcej
dr Jerzy Bielec Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Wydział Ekonomiczny
ul. Żołnierska 47, 71-210 Szczecin
pok. 201
tel./fax: 48 616 90
jerzy.bielec@e-ar.pl
http://www.krow-ekon.e-ar.pl/pracow/bielecj.html
więcej
dr hab. Maciej Cesarski cesarski@epf.pl więcej
dr Marta Gębska martagebska@wp.pl więcej
dr Mirosław Grewiński mgrewinski@gmail.com więcej
dr Ireneusz Jaźwiński ijazwinski@wp.pl więcej
dr Sławomir Kalinowski Skalin@au.poznan.pl więcej
dr Stanisław Kamiński stanislaw.kaminski@ue.wroc.pl więcej
mgr Hanna Kanwal e-mail: hkan6.6@wp.pl
Tel. Dom. (42)658-35-06; kom. 601-175-055
Adres dom. Ul. Zgierska 240 m 102, 91-362 Łódź
więcej
dr hab. Arkadiusz Karwacki Instytut Socjologii UMK
Ul. Fosa Staromiejska 1a
87-100 Toruń
arekarwacki@wp.pl
więcej
dr Marcin Kawiński mkawin@sgh.waw.pl
502525512
więcej
prof. dr hab. Mirosław Księżopolski INSTYTUT POLITYKI SPOŁECZNEJ
NOWY ŚWIAT 67
00 927 WARSZAWA
więcej
dr hab. Anna Organiściak-Krzykowska Adres służbowy:
Olsztyn, ul. Oczapowskiego 4; tel.: (0 89) 523 43 48
więcej
dr hab. Krzysztof Piątek crispiat@umk.,pl
Instytut Socjologii UMK
Ul. Fosa Staromiejska 1a
87 – 100 TORUŃ
więcej
dr hab. Danuta M. Piekut-Brodzka dmpb@o2.pl więcej
dr Lucyna Prorok Katedra Socjologii Edukacji UŁ
ul. Piramowicza 3
90-254 Łódź
Tel. 042 635 40 77
E mail: lucpro@wp.pl
więcej
dr hab. prof. nadzw. Andrzej Przymeński Adres służbowy: Katedra Socjologii i Filozofii, Akademia Ekonomiczna, 60-967 Poznań, Al. Niepodległości 10, tel. do sekretariatu 0-61 8543885, a.przymenski@ae.poznan.pl więcej
dr Beata Samoraj-Charitonow (22) 826 66 52
787 336 336
beata.samoraj@uw.edu.pl
więcej
dr hab. prof. nadzw. Jan Sikora Tel. kom. 0602318299
sikorajan@interia.pl
więcej
dr hab. Jolanta Supińska jsupinska@wp.pl
602 73 98 31
więcej
dr Maria Theiss Tel. do pracy: 022 826 66 52
e-mail: m.theiss@uw.edu.pl
więcej
dr hab. Bogusława Urbaniak Katedra Pracy i Polityki Społecznej UŁ, tel 42/635-50-41
bogelur@uni.lodz.pl
więcej
profesor  Walczak-Duraj dduraj@uni.lodz.pl, duraj.danuta@wp.pl
Tel. 601 28 72 44
więcej
dr Piotr W. Zawadzki Tel. 0 888 139 221
e-mail: p.zawadzki@uw.edu.pl
więcej
dr hab. Cezary Żołędowski Instytut Polityki Społecznej UW, 00-927 Warszawa, ul. Nowy Świat 67,
Tel/fax: (022)8266652
więcej

 
© Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej 2008 Realizacja projektu netteria.NET